Vermeulen den Otter

Locaties

Bakkerij Dikke Mik heeft zeven winkels in Breda en Oosterhout. In ons uitgebreide assortiment vindt u brood en speciale broden, broodjes, bake-off brood, gebak, vlaaien, bruidstaarten, chocoladewerk, hartige en zoete snacks en seizoensproducten.

Neem gerust een kijkje in onze winkels. Onze medewerkers vertellen je graag meer over onze producten. Ook voor mensen met een allergie hebben wij diverse producten.

Moerwijk

Moerwijk 5
4826 HN Breda

Tel.: 076 587 3135
moerwijk@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 08:30 – 17:30
zaterdag 08:00 – 16:00

Mauritsstraat

Mauritsstraat 7
4811 EN Breda

Tel.: 076 514 1668
mauritsstraat@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m zaterdag 08:00 – 16:00

Graaf Hendrik III Plein

Graaf Hendrik III Plein 31
4819 CJ Breda

Tel.: 076 521 1902
graafhendrik@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag gesloten
dinsdag t/m zaterdag 08:00 – 16:00

Heksenwaag

Heksenwaag 9
4823 JT Breda

Tel.: 076 542 6252
heksenwaag@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 08:30 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Halstraat

Halstraat 3
4811 HV Breda

Tel.: 076 521 6309
halstraat@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag 09:30 – 17:30
dinsdag t/m vrijdag 08:30 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Brabantplein

Brabantplein 8
4817 LR Breda

Tel.: 076 522 4052
brabantplein@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 08:30 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Zuiderhout

Zuiderhout 14
4904 AS Oosterhout

Tel.: 0162 455 646
zuiderhout@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 08:30 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00