Vermeulen den Otter

Locaties

Bakkerij Dikke Mik heeft zeven winkels in Breda en Oosterhout. In ons uitgebreide assortiment vindt u brood en speciale broden, broodjes, bake-off brood, gebak, vlaaien, bruidstaarten, chocoladewerk, hartige en zoete snacks en seizoensproducten.

Neem gerust een kijkje in onze winkels. Onze medewerkers vertellen je graag meer over onze producten. Ook voor mensen met een allergie hebben wij diverse producten.

Dikke Mik Hoge Vucht

Moerwijk 5
4826 HN Breda

Tel.: 076 587 3135
moerwijk@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m donderdag 08:30 – 17:30
vrijdag 08:00 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Dikke Mik Mauritsstraat

Mauritsstraat 7
4811 EN Breda

Tel.: 076 514 1668
mauritsstraat@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m donderdag 08:30 – 17:30
vrijdag 08:00 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Dikke Mik Graaf Hendrik III Plein

Graaf Hendrik III Plein 31
4819 CJ Breda

Tel.: 076 521 1902
graafhendrik@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag gesloten
dinsdag t/m donderdag 08:30 – 17:30
vrijdag 08:00 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Dikke Mik Heksenwaag

Heksenwaag 9
4823 JT Breda

Tel.: 076 542 6252
heksenwaag@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m donderdag 08:30 – 17:30
vrijdag 08:00 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Dikke Mik Halstraat

Halstraat 3
4811 HV Breda

Tel.: 076 521 6309
halstraat@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag 10:00 – 17:30
dinsdag t/m donderdag 08:30 – 17:30
vrijdag 08:00 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Dikke Mik Brabantplein

Brabantplein 8
4817 LR Breda

Tel.: 076 522 4052
brabantplein@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m donderdag 08:30 – 17:30
vrijdag 08:00 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00

Dikke Mik Zuiderhout

Zuiderhout 14
4904 AS Oosterhout

Tel.: 0162 455 646
zuiderhout@bakkerijdikkemik.nl

Openingstijden:
maandag t/m donderdag 08:30 – 17:30
vrijdag 08:00 – 17:30
zaterdag 08:00 – 17:00